Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

~o00o

z policzka spływa łza?


"...porównanie (...) narzuciło jej się z całą ostrością świeżych doznań, a jednocześnie w owym oddaleniu, jakiego użycza przedmiotom wspomnienie. "


Twoje czary wielbię po stokroć.


smaczności


cudo


Ha!


Zachwyca, zatrzymuje.
Masz niebanalne wyczucie, oryginalnie patrzysz, czego ewidentnym dowodem są powyższe zdjęcia. Tytuł tworzy historię, którą chciałaś przedstawić i którą niewątpliwie udało Ci się pokazać.


Pin-up rządzi, Pani Monika rządzi!


Wszystko tańczy w idealnym korowodzie, wszystko ze sobą wspaniale współgra. Wzajemna miłość rzeczy martwych; każdy element pracuje na korzyść stylizacji.


'Tego świata, jednego i tego samego świata wszechrzeczy, nie stworzył ni żaden z bogów, ani żaden z ludzi, lecz był on, jest i będzie wiecznie żyjącym ogniem zapalającym się według miary i według miary gasnącym.' Wspaniała praca.


Prawe!


Kojarzy mi się z Alex Kavą, ale pod względem charakterologicznym w Twojej pracy jest więcej emocjonalności. Wspaniały wstęp, rozpoczynający głęboki wątek i zarazem rewelacyjne zakończenie, zamykające w karbach całą obszerną spuściznę rozwinięcia. Dzięki szczegółowości opisu zrodziło się napięcie, niemalże dorównujące (na przykład) coben'owskiej przedburzowej ciszy. Bardzo mi sie podoba.


'Myślę, że wolność jest czymś, co trzeba zdobyć i że wyzwolenie bardzo boli. Dlatego mam gigantyczny problem z dominującą dziś etyką, która opiera się na samorealizacji.Musisz pozostać wierny samemu sobie. Tymczasem, jeżeli chcesz być wierny samemu sobie, musisz zreprodukować całe to g..., które jest w środku. Przecież w nas samych są także rzeczy odrażające. '


Wydaje się, że zwielokrotnienie ekspozycji wprowadza pewien rodzaj rozszczepienia, pojawia się dzięki temu miły paradoks- perwersja i zarazem dużo kobiecej delikatności, naturalności. Całość niewątpliwie przyciąga uwagę.


Zjadłaś kota i masz kota. Wspaniałe.


Wskazałeś moment w czasoprzestrzeni, w którym załamuje się zdolność słów do przekazywania, wyrażania emocji. Jakichkolwiek słów, nawet tych najbardziej wysublimowanych i posiadających warunki umożliwiające obcowanie po jakiejś metafizyce, znaków nakreślających piękno duchowej przestrzeni i przenoszących jego obraz w rzeczywistość.
Gratuluję Ci-ciszą...


Zastępniki, imitacje, na próżno absorbujące pozycję w miejscu, gdzie i tak nie osiągną Jego doskonałości, swoisty surogat. Wizualizacja, a nie rzeczywistość. I niemożność wyzbycia się duchowego łaknienia, prowadząca to wewnętrznych dewastacji. Sen nieprzespany osiągnął jakiś złowieszczy rytm, zapach zabija, by móc potem ożywić na nowo. Zostały tylko wspomnienia.


Inspirujesz!


Zachwycający koncept. Cały tekst przepełniony jest żalem... Nie wolny od goryczy, frustracji ociera się nawet o wyrzuty sumienia. Bo zawsze można było zrobić coś jeszcze. Ale...świat się sprzeciwił. Przepaść w sercu, złowieszcza pustka, pokazanie siły uczucia i znikomości śmierci na jej tle, wszystko ujęte w jedną, piękną całość.


'Layla, I'm begging, darling please. Layla! Darling won't you ease my worried mind.'


Coś innego. Przez prace Velleja przewija się proces jakiejś romantycznej indywidualizacji i idealizacji przedstawianych postaci. Nie znam się na tym, aczkolwiek wydaję mi się, że udało Ci się połączyć elementy charakterystyczne dlań i swoich własnych wizji.


Za górami za lasami,
Za morzami, nad wydmami
Stał osiołek na pstrej łące
I przyglądał się biedronce.

Jednak i tak myślę, że bokiem byłoby dużo lepiej.


Mącenie głowy marzeniami, sprawami, lękami, szczęściem. Przerażający i jednocześnie paradoksalny monumentalizm ludzkich nieudogodnień i udogodnień wyrażony właśnie w tym małym świecie, tych małych kreacji.
Nad żadnym snem nie da się zapanować, a przez człowieka przechodzi tyle rzeczy... Wywołują zdziwienie i niepełnosprawność w kierowaniu własnym jestestwem, jednocześnie sprawiając, iż każdy byt doznaje transcendencji rzeczywistości.
Może to mała nadinterpretacja, ale nie potrafiłam się powstrzymać.
Gratuluję pracy, udało Ci się dużo pokazać.


© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt